forum-mécanique" forum-mécanique"

Forum Mécanique, Forum Usinage, Forum de la machine outils

Forum mécanique est un forum de l'usinage, de la machine outils, et de la mécanique au sens large.

Vous n'ętes pas identifié.

#1 13-01-2018 07:05:02

Geriugame
Nouveau membre
Date d'inscription: 13-01-2018
Messages: 4

Všechny tři tenisky v balení jsou dodávány

K dispozici je také technologie adiWEAR, která je umístěna v podrážce. Tato technologie zajišťuje trvanlivost boty. Tato technologie se přidává k Adidas superstar tvrdému kaučuku Continental pro vynikající přilnavost na různých terénech. A protože oba adiWEAR i gumy jsou oba odolné, jejich přítomnost v obuvi činí je ještě odolnější, aby vydržela delší milníky v závodních a běžeckých rutinách.

Pokud jde o technologii, jsou prodyšné, vodotěsné, teplé, odrazí a mnohem více. Adidas má širokou škálu oblečení, jako jsou topy, košile, bundy, kalhoty, mikiny, šortky, oblečení, plavky, dresy, ponožky a mnoho dalšího. Jejich oděvy jsou vyrobeny s ohledem na nejjemnější materiály, které jsou prodyšné, chladné a antibakteriální. Adidas má také oblečení, které jsou odolné vůči vodě, lze prát v pračce, jsou tažné, utěsněné švy a chráněny před UV zářením.

Henderova schéma na silikách Adidas také vidí, že silueta NMD R1 ztratila obvyklou BOOST midsoling, zatímco MicroPacer přichází bez krokoměru. Všechny tři tenisky v balení jsou dodávány v klasické pastelové barvě Hender Scheme a každý z nich má špičkové dotyky, jako je například plně vyměnitelná podešev. Hender Scheme x Společnost Adidas Originals collab se chystá k poklesu na HBX Adidas boty dámské levně dne 2. září s cenami stanovenými na $ 900 USD pro siluetu Superstar HS, 950 USD pro Micropacer HS a 1 000 USD pro NMD R1.

Reimagujeme a přetváříme naše podnikání a vyvinuli jsme naši strategii, abychom se podívali na nové, špičkové způsoby, jak řídit naši značku a podporovat naše podnikání v dlouhodobém horizontu. Budeme více investovat do vyprávění příběhů, které záleží na našem spotřebiteli, budování kategorií narušujících inovativní produkty, oživení basketbalu mládeže s našimi novými programy nové generace a zdvojnásobení našeho seznamu profesionálních sportovců, aby ověřili naši značku na soudu.

Hors ligne

 

Pied de page des forums

Propulsé par FluxBB
Traduction par FluxBB.fr

Forum Mécanique :

Bienvenue sur le forum de la mécanique

Accčs aux rčgles :

Pour le bon fonctionnement du forum, vous trouverez ci-dessous un accčs direct aux rčgles du forum :

Sponsor

SERIM :
Services Etudes Réalisations industrielles Maintenance

serim